JAN ROMPORTL se specializuje na umělou inteligenci už řadu let, vystudoval několik vysokých škol, byl na Oxfordu, je expertem i pro takové společnosti jako PPF anebo O2. Věřte, že tedy umělé inteligenci rozumí lépe, než většina těch, kteří se vyrojili s nástupem chat GPT. Mimo jiné totiž ví, že tyto moderní aplikace jsou jen špičkou ledovce ve světě AI, která nás už teď obklopuje mnohem víc, než si připouštíme.

Romportl je bedna a tématem AI hoří – proto se předem omlouvám těm, kteří se v ohni našeho rozhovoru a interakce místy ztratí. Není to přednáška, je to celkem bouřlivý dialog. Takže pokud chcete školní přednes, tak si to snad ani nepouštějte. Ale pokud máte odvahu, pak hurá dál! Věřte, že každé téma jsme nakonec odpověděli, vždy jsme se vrátili k jádru věci a k položené otázce.

Kdo chcete celý rozhovor a bez reklam, pojďte na www.herohero.co/petrhorky. Tam najdete i bonusový speciál s osobními radami Jana Romportla co dělat, jak se adaptovat na moderní svět s umělou inteligencí!

A nezapomeňte, že na mém kanálu najdete i základní úvodní materiál do problematiky umělé inteligence s Jirkou Dolejšem! Najdete ho zde: https://youtu.be/I8m633HYjLo. Ale teď už začíná debata s Janem Romportlem o tom, co všechno změní AI a jestli nás může zničit anebo zachránit – věřte, že obojí je možné!